Ludzie

MNowackiMarcin Nowacki
Przez lata zawodowo związany z obszarem rozwoju inwestycji bezpośrednich. W latach 2006-2007 dyrektor Departamentu Pozyskiwania Inwestora w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. W okresie 2008 -2009 pełnił funkcję dyrektora Departamentu ds. Przedsiębiorczości w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi. Brał udział w zarządzaniu ponad 40 projektami inwestycyjnymi o łącznej wartości przekraczającej 1 mld euro. Obecnie pełni funkcję wiceprezesa Związku Przedsiębiorców i Pracodawców i dyrektora ds. międzynarodowych w Warsaw Enterprise Institute. Jest również aktywnym przedsiębiorcą.

 

 

JgrafJędrzej Graf

Redaktor naczelny portalu Defence24.pl. Dziennikarz i specjalista w obszarze komunikacji oraz bezpieczeństwa. Doświadczenie w mediach internetowych zdobywał m.in. w AWR Wprost i Axel Springer. Od 2013 roku pełni funkcję redaktora naczelnego i dyrektora zarządzającego Grupy Defence24.pl. Autor komentarzy, analiz i wywiadów poświęconych przemysłowi zbrojeniowemu i polityce obronnej.

 

 

 

 

seredynskiFilip Seredyński

Radca prawny, partner w Kancelarii SLS, specjalizuje się w prawie podatkowym. Ponadto posiada 15-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej branży zbrojeniowej. Brał udział min. w negocjacjach międzyrządowych, w negocjacjach dotyczących udzielania licencji i transferu technologii obronnych oraz w opracowaniu koncepcji konsolidacji przemysłu obronnego. Kierował również badaniem systemu zamówień obronnych w państwach Unii Europejskiej i opiniował projekty ustaw dotyczących branży obronnej. Obecnie bierze udział w pracach Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP w sekcji „Obronność i Bezpieczeństwo”. Współautor jedynego na rynku komentarza do ustawy offsetowej z 2014 r.

 

 

Jarosław JAROSŁAW KRUKKruk

Radca prawny i partner zarządzający w Kancelarii Prawniczej Kruk i Wspólnicy. Ekspert w dziedzinie obronności i bezpieczeństwa państwa, zakupów systemów uzbrojenia, offsetu, a także zamówień publicznych, sektorowych i obronnych. Specjalizuje się w zakresie wdrażania programów compliance – procedur pozwalających zapobiegać i minimalizować nieprawidłowości i nadużycia w działalności gospodarczej.

 

 

 

 

Aga Guz www.agaguz.com agaguz@agaguz.pl kom. +48 696 430 26 Rafal Guz www.rafalguz.pl rafalguz@rafalguz.pl kom. +48 668 196 999

Michał Sztuk

W ZPP PO pełni funkcję koordynatora i Dyrektora ds. Operacyjnych. Specjalista w obszarze komunikacji, marketingu oraz bezpieczeństwa międzynarodowego. Doświadczenie zdobywał w branży Public Relations pracując dla klientów z branż IT, nowoczesnych technologii, consumer electronics, energetycznej, MSP, finansowej, e-commerce oraz marketingu internetowego.

Kontakt:

tel. kom. +48 662 036 660

e-mail: m.sztuk@zpppo.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerzy